Al Bahreyn - Al Ittihad Bahreyn Tahminler
Maç tahminleri
13/12/2025
Al Bahreyn
Al Ittihad Bahreyn
Bet:Kazanan - Takım 1
Bahis parası koyKim kazanır?
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Ilagan Isabela Cowboys-Pasay Voyagers
Paranaque Patriots-Caloocan Batang Kankaloo
Quezon City Galeries Taipan-Cebu Greats
World Cup Qualification, Asia & Oceania
İran-Suriye
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Bahis ipuçları
8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Al Bahreyn 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Al Ittihad Bahreyn 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Al Bahreyn 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Al Ittihad Bahreyn 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Al Bahreyn 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Al Ittihad Bahreyn 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Al Bahreyn 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Al Ittihad Bahreyn yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Al Bahreyn 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Al Ittihad Bahreyn 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Al Bahreyn 'si
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Al Ittihad Bahreyn 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2